Jubileusz 50 – lecia Szkoły Podstawowej Nr 25 im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie
Logo szkoły - konkurs

Szanowni Państwo,

w styczniu rozpoczęliśmy obchody Roku Jubileuszowego Szkoły Podstawowej Nr 25 w Krakowie. Dokładnie 1 września 1973 roku zabrzmiał pierwszy dzwonek w szkole na osiedlu Podwawelskim. Od tego czasu wiele się zmieniło.

Rok 2023 będzie okazją do snucia wspomnień w duchu jubileuszowego hasła: „Radość najpiękniejszych lat”. A jest co wspominać!

Kulminacją obchodów 50 - lecia będzie uroczysta gala zaplanowana na 13 października 2023 roku. Warto się spotkać, porozmawiać, poprzyglądać się czasom i miejscom…

Serdecznie zapraszamy wszystkich związanych z naszą szkołą oraz sympatyków Dwudziestki Piątki do współpracy.

Na stronie internetowej szkoły będą ukazywać się relacje z planowanych i zrealizowanych działań. Będziemy także przypominać historię szkoły oraz osiedla Podwawelskiego.

Koordynatorki Jubileuszu

 

Szanowni Państwo!

Szanowni Państwo,

nieustannie zapraszamy do dzielenia się z nami wspomnieniami związanymi ze Szkołą Podstawową nr 25 w Krakowie.

Zachęcamy Państwa do aktywnego włączenia się w obchody Roku Jubileuszowego!

Proponujemy Państwu:

Turniej siatkówki. W turnieju mogą wziąć udział rodzice uczniów i absolwenci szkoły. Mecz finałowy wygranej drużyny rodziców lub absolwentów odbędzie się z drużyną nauczycieli reprezentujących naszą szkołę. Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową.

Wywiad z absolwentem.  Jeśli są Państwo absolwentami naszej szkoły zapraszamy do współpracy i udzielenia wywiadu.  Jubileusz 50 – lecia odbywa się pod hasłem: „Radość najpiękniejszych lat”, dlatego najbardziej interesuje nas, jakie najpiękniejsze wspomnienia      z naszą szkołą zachowali Państwo w pamięci? Wywiad może zostać zapisany, nagrany  w formie audio lub video.

Kartka od absolwenta. Zależy nam na poznaniu losów naszych byłych uczniów. Gdzie mieszkają? Czym się zajmują? Jeśli są Państwo absolwentami naszej szkoły prosimy o przesłanie nam tradycyjnej kartki pocztowej na adres szkoły. W dniu 13.10.2023 będzie można zobaczyć efekt naszej akcji w postaci wystawy kartek z Krakowa, Polski, Europy,  a może świata?

Życzenia od absolwenta. Jesteś naszym absolwentem, ale nie będziesz mógł uczestniczyć     w uroczystościach, które odbędą się 13.10.2023 roku, prześlij nam życzenia  z okazji 50 – lecia Szkoły w formie nagrania video. Życzenia można przesyłać na adres mailowy: jubileuszsp25krakow@gmail.com

Pamiątki ze szkoły. 13.10.2023 planujemy wystawę pamiątek z lat szkolnych. Może posiadają Państwo w archiwach domowych swoje zeszyty, przybory szkolne, a może kronikę klasową? Pamiątki na wystawę będą zbierane we wrześniu 2023 roku.

 

Prosimy o kontakt mailowy: jubileuszsp25krakow@gmail.com oraz o odwiedzanie strony naszej szkoły na facebooku: https://www.facebook.com/profile.php?id=100092609222017

Impreza podsumowująca obchody Jubileuszu 50-lecia Szkoły Podstawowej nr 25 w Krakowie odbędzie się 13 października 2023 r.        

Dziękujemy za każdą formę współpracy.

Koordynatorki Jubileuszu

Konkurs na logo Jubileuszu Szkoły!
Logo szkoły - konkurs

Autorką logo Jubileuszu została Karolina Czech uczennica klasy 6b.
 
Równorzędne wyróżnienia otrzymali: Gabriela Panek z kl. 3b, Rozalia Cetera z kl. 7b i Maciej Zieliński z kl. 7a.
Konkurs był adresowany do wszystkich uczniów naszej szkoły.
Do konkursu można było zgłaszać prace wykonane dowolnymi technikami, również za pomocą programów graficznych.

W konkursie wzięło udział 244 uczniów, którzy wykonali 401 projektów.

Organizator konkursu Krystyna Wróbel